Dmitry Misyurev: "Ще одна маленька, але важлива перемога для міста! Депутати..."

Dmitry Misyurev в facebook:

Ще одна маленька, але важлива перемога для міста! Депутати Миколаївської міської ради на засіданні постійної комісії з питань економічної і інвестиційної політи ... ки, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку погодили попередню кредитну пропозицію Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO щодо надання гранту та кредиту для проведення термосанації миколаївського пологового будинку 3. Агенція розвитку Миколаєва була розробником проекту рішення, що з урахуванням всіх зауважень сторін коригувалось протягом року. Об этом сообщает slovo-ua.info со ссылкой на СМИ.

Згідно проекту, що відповідає програмі револьверного фінансування Енергозбереження, учасником якої є наше місто, Миколаїв може отримати кредит від NEFCO на суму 10 769 792 грн під 3 річних та грант від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля Фонд Е5Р на суму 154 386 євро в доповнення до кредиту від NEFCO. Місто, в свою чергу, погоджується на співфінансування проекту у розмірі не більше 10 від загальної вартості проекту, що становить 1 649 397 грн. Хоча, ця сума може бути зменшена після уточнення кошторису консультантами Північної корпорації.

Окрім скорочення обсягів споживання електроенергії, пропоновані заходи в рамках проекту призведуть до покращення клімату в приміщеннях і, відповідно, покращать умови перебування пацієнтів та персоналу в медичному закладі. Крім того, покращиться зовнішній вигляд приміщення та буде забезпечено благоустрій прилеглої території, що матиме позитивний вплив на емоційний, психологічний стан пацієнтів та персоналу. Вдосконалене вуличне освітлення призведе до підвищення безпеки на території пологового будинку, - говориться в пояснювальній записці до проекту.

Очікується, що після впровадження заходів енергозбереження у пологовому будинку 3 чиста економія лише електроенергії становитиме 2,18 млн. гривень на рік.Dmitry  Misyurev
Dmitry  Misyurev
Dmitry  Misyurev
Dmitry  Misyurev


ТОП новости

Вход

Меню пользователя